Wykłady otwrte BLACKROLL® POLSKA na Targach FIWE!
Wykłady otwrte BLACKROLL® POLSKA na Targach FIWE!

Wykłady otwrte BLACKROLL® POLSKA na Targach FIWE!

Opublikowany

Autorski cykl wykładów otwartych przygotowany przez Master Trenerów  BLACKROLL® POLSKA kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na  temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach  prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych  zainteresowaniach i profilu pracy uczestników tragów FIWE. 

Agenda_2.png
Szkoleniowcy  Blackroll podzielą się swoją wiedzą poruszając tematy  nie tylko  poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z  człowiekiem  zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. Niezależnie, czy jesteś  trenerem, terapeutą, czy osobą dbającą o  sprawność fizyczną  przygotowaliśmy dla Ciebie program skrojony na miarę  Twoich potrzeb, a  podczas wykładów zdobędziesz wiedzę, która realnie  wpłynie na poprawę  Twojego warsztatu pracy.
B2_v4_prev.png

Udostępnij

Czym jest powięź i dlaczego powinniśmy o nią dbać?

Znaczenie powięzi można uznać za bardzo ważne odkrycie współczesnej fizjoterapii i medycyny sportowej. Do niedawna nie doceniano jej roli, dzisiaj często uznaje się powięź za dodatkowy organ czuciowy znajdujący się wewnątrz naszego ciała. To właśnie ona pozwala nam postrzegać i kontrolować ruch naszego ciała.